2

Nisan
2012

1 Aylık Bedava 100Mb İnternet

Yazar: Jaisuss  |  Kategori: Genel  |  Yorum: Yok   |  Tıklanma : 44306

cross grey small 1 Aylık Bedava 100Mb İnternetBu yazı 3 yıl 7 ay 24 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

turkcell11263074732 1 Aylık Bedava 100Mb İnternetOperatörlerden gelen mesajlar genelde sıkar bizi. Yok sadece şukadara şukadar konuş, şukadar yükle şukadar olsun falan falan. İşin komiği tl yükledikten sonra toplu halde atarlar ya 5-6 tane, bu durumu dahada vazgeçilmez yapıyor.

İşte böyle böyle derken geçen Turkcell’in attığı bi mesaj adamın dibisin Turkcell dedirtti doğrusu. Mesajda aynen şöyle yazıyor

Değerli abonemiz size özel ücretsiz 100Mb internet paketini alabilmeniz için FIRSAT INTERNET yazın 2222ye gönderin. Güle güle kullanın!

dediği gibi 1 ay 100Mb internet paketim oldu. Şimdiye kadar hiç internet paketi almamıştım. Hangi şartlarda geçerli bilmiyorum ama bi deneyin derim. Bedava harbi baldan tatlı oluyor. Özellikle son zamanlarda çıkan bal denilen glükoz şuruplarından :D

 

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

Bir yorum yapsan süper olur :)

Facebook RSS Beslemesi
sponsor reklamlar

© Tüm Haklarım Saklı değildir -
Fakat siz öyleymiş gibi davranınız.

jaisus, jusiass, jasius, jai, jaisuz, Kürşat Karayılan
Giriş Sitemap alexa bilgilerim